Terug naar zoekresultaten

Senior Functioneel Analist

Cipal Schaubroeck Nazareth Nazareth
30/06/2020 Functie: Regio: Antwerpen
Solliciteer nu

Functieomschrijving

Laten we ons kort even voorstellen.

Heb je je ooit al afgevraagd hoe de overheid erin slaagt zo veel gegevens en vragen van burgers te beheren? Daarbij speelt Cipal Schaubroeck een grote rol!

Wij ontwerpen namelijk allerlei applicaties en leveren diensten die gebruikt worden door onder meer de Vlaamse Overheid, gemeentes, steden, provincies, OCMW’s en gelijkaardige organisaties. Of je nu een nieuwe identiteitskaart gaat aanvragen of als gewetensvolle burger je stem uitbrengt in het stemhokje, grote kans dat hiervoor onze software gebruikt wordt! Ook de ambtenaren zelf zijn blij met onze diensten, want onze afdeling Payroll & HR zorgt ervoor dat hun lonen tijdig op hun rekening staan.

Wil je graag je stempel drukken op de digitale efficiëntie van jouw eigen overheid, lees dan zeker even verder.

Als Functioneel Analist Beleid en Financiën ben je het aanspreekpunt voor klanten en collega's en stuur je de toekomst van onze applicatie!

Het team Beleid en Financiën biedt enerzijds software-oplossingen aan gaande van facturatie, BBC beleid en budgettering, BBC boekhouding en kassabeheer, en adviseert en assisteert anderzijds het expertisecentrum Beleid en Financiën van Cipal Schaubroeck zijn klanten. Hiervoor doen ze beroep op een team van consultants die ter plaatse of op afstand de klanten bijstaan en een team van Helpdeskmedewerkers die zowel telefonisch als via e-mail ondersteuning bieden.

Hoe ziet jouw dag als Functioneel Analist eruit?

Je start je dag met het opvolgen van nieuwe ontwikkelingen en bepalingen vanuit de overheid. Je spijkert je kennis namelijk voortdurend bij!

Je drukt je stempel op onze diensten door het voorstellen van verbeteringen, het efficiënter maken van processen, en het bedenken van oplossingen voor problemen die een nieuwe aanpak vergen.

Verder sta je in voor de analyse en beschrijving van de benodigde verbeteringen / uitbreidingen, zodat onze developers dit kunnen gebruiken om jouw oplossing in praktijk om te zetten. Je verzamelt de vereisten van de klant, vertaalt ze in functionele specificaties aan de hand van een aantal analysedocumenten zoals procesmodellen, use cases, domeinmodellen, interfacebeschrijvingen, enz.

Nu dat gebeurd is, wil je het product natuurlijk ook kunnen inzetten! Je coördineert het ontwikkelproces en legt de gewenste functionaliteiten uit aan het technisch team.

Tijdens je bezoek aan onze klanten capteer je nieuwe wensen en vragen, help je hen verder en geef je uitleg. Je kan hen vanuit jouw expertise de meest geschikte manier van werken voorleggen.

Jouw pakket is heel gevarieerd: naast dit alles zorg je ook voor ondersteuning ikv functionele testing en kwaliteitscontrole!

Profiel

Welke kwaliteiten heb je al in huis?

  • Je kan denken en werken op master- of bachelorniveau.
  • Je kent de gangbare analysemethoden (UML) en je hebt voldoende technische bagage om te kunnen communiceren met het technisch team. Je hoeft natuurlijk zelf geen ontwikkelaar te zijn!
  • Je capteert, organiseert en documenteert de gebruikersnoden.
  • Je hebt ervaring in gegevensmodellering en begrijpt het belang van een intuïtieve user interface.
  • Samen met de projectleider vind je de juiste balans tussen planning, budget en een goed functioneel ontwerp.
  • Naast het beschrijven van de functionele vereisten ben je ook in staat om in samenspraak met de software architect de niet-functionele vereisten te verduidelijken.
  • Door jouw kennis ben je een analist in hart en nieren: dit wil zeggen een analytische en probleemoplossende ingesteldheid en goede communicatieve vaardigheden.
  • Je kan terugvallen op minimaal vijf jaar relevante ervaring als functioneel analist.

Aanbod

Waarom werken bij Cipal Schaubroeck?

Cipal Schaubroeck is een fusie van twee gevestigde waarden binnen ons domein. Als marktleider zijn we constant aan het groeien met een strategische toekomstvisie in het achterhoofd.

Binnen CS krijg je tevens tal van mogelijkheden tot ontwikkeling en kan je je kennis en vaardigheden permanent bijschaven. Wij bieden een competitief loon, wagen met tankkaart en aanvullende voordelen zoals maaltijdcheques, hospitalisatieverzekering, groepsverzekering, enz. Onze site is vlot bereikbaar met de wagen.

En geef toe, wie wil er nu geen kijkje nemen achter de schermen van het grootste bedrijf van het land: de overheid?

Contact

Heb je zin om ons team te versterken? Klik dan snel op de knop “Solliciteer nu” en bezorg ons je CV en contactgegevens. Onze HR-collega bezorgt je zo snel mogelijk feedback. Wil je eerst meer weten? Voor vragen kan je steeds terecht bij onze HR medewerkers via volgende contactgegevens: vacature@cipalschaubroeck.be .
Solliciteer nu